RELACJA Z OTWARCIA NOWYCH SAL KOMPUTEROWYCH

W dniu 6.12.2019 r., w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego miało miejsce oficjalne oddanie do użytku nowych pracowni komputerowych (nr 231-234), stanowiące realizację Projektu FS177 „Wdrożenie e-usług do obsługi procesów związanych z edukacją i egzaminowaniem w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym” dofinansowanego z funduszy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

UROCZYSTE OTWARCIE NOWYCH PRACOWNI KOMPUTEROWYCH!

Już 6 grudnia br. odbędzie się uroczyste otwarcie czterech nowych pracowni komputerowych (nr 231-234) zlokalizowanych w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uroczystość, z udziałem Jego Magnificencji Rektora prof. Mirosława Wielgosia, odbędzie się 6 grudnia o godz. 12.00 w sali 231 Centrum Dydaktycznego WUM (ul. Księcia Trojdena 2a, Warszawa).

SALE 231-234 UMEBLOWANE!

Z przyjemnością informujemy, że sale 231-234, w których następuje wymiana wyposażenia, w ramach realizacji Projektu FS 177 „Wdrożenie e-usług do obsługi procesów związanych z edukacją i egzaminowaniem w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym”, zostały już umeblowane.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjeć.

KULISY REMONTU SAL 231-234

MEBLE DO SAL KOMPUTEROWYCH DOSTARCZONE!

Z radością informujemy, że meble do sal komputerowych 231-234, wyposażanych w ramach Projektu, zostały już dostarczone do Centrum Dydaktycznego WUM. Czekają na złożenie.

PREZENTACJA NOWEGO PORTALU EGZAMINACYJNEGO

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć nowego portalu egzaminacyjnego WUM, który powstał w ramach projektu „Wdrożenie e-usług do obsługi procesów związanych z edukacją i egzaminowaniem w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym”, dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

NOWY SYSTEM EGZAMINÓW ELEKTRONICZNYCH W WARSZAWSKIM UNIWERSYTECIE MEDYCZNYM

Nowoczesny, aktualnie wdrażany w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym System Egzaminów Elektronicznych WUM powstał w ramach zainicjowanego w 2016 roku przez dr hab. n. o zdr. Joannę Gotlib – Kierownika Zakładu Edukacji i Badań w Naukach o Zdrowiu Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM Projektu „Wdrożenie e-usług do obsługi procesów związanych z edukacją i egzaminowaniem w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym”. Projekt dofinansowany został w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020. Całkowita wartość Projektu wynosi 2 689 630 zł.

WIZUALIZACJE SAL KOMPUTEROWYCH

Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji przyszłych sal 231-234 w Centrum Dydaktycznym WUM, jakie powstaną w ramach realizacji Projektu "Wdrożenie e-usług do obsługi procesów związanych z edukacją i egzaminowaniem w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym".

PROJEKT „WDROŻENIE E-USŁUG DO OBSŁUGI PROCESÓW ZWIĄZANYCH Z EDUKACJĄ I EGZAMINOWANIEM W WARSZAWSKIM UNIWERSYTECIE MEDYCZNYM"

Od 1 maja 2017 r. w Zakładzie Dydaktyki i Efektów Kształcenia WNoZ WUM rozpoczęła się realizacja Projektu „Wdrożenie e-usług do obsługi procesów zwianych z edukacją i egzaminowaniem w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym”.